Ahmet Davutoğlu : Onlara Muhtaç Etmeyin | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Ahmet Davutoğlu : Onlara Muhtaç Etmeyin

Anasayfa > Güncel Haberler > Ahmet Davutoğlu : Onlara Muhtaç Etmeyin

Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Beni bir daha Kılıçdaroğlu ile Bahçeli’ye muhtaç etmeyin.” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ödemiş’te toplanan kalabalığa hitap ederken, “Ne olur 1 Kasım’da sandığa öyle bir aşkla gidin ki, beni bir daha Kılıçdaroğlu ile Bahçeli’ye muhtaç etmeyin. 1 Kasım’da bizi koalisyona muhtaç etmeyin” dedi.

Başbakan Davutoğlu, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında AKP’nin Ödemiş’te düzenlenen mitinginde konuştu. Başbakan Davutoğlu, meydanı dolduran kalabalığa, “İşte budur. Bu kalabalık AKP’yi 1 Kasım’da namerde muhtaç etmeyecek” konuşmasına sözleri ile başladı.

ahmet-davutoglu

NE OLUR BENİ ONLARA MUHATAP MUHTAÇ ETMEYİN

7 Haziran seçimlerinin ardından, koalisyon çalışmalarında muhalefetin tavrını eleştiren Başbakan Davutoğlu, “Allah bizi 1 Kasım’dan sonra koalisyona muhtaç etmesin” dedi. Meydanda toplanan kalabalığa Başbakan Ahmet Davutoğlu şöyle seslendi:

“1 Kasım günü; oylarınızı öyle sağlam verin ki, öyle bir aşkla gidin ki, eşinizle kardeşinizle ne olur beni bir daha Kılıçdaroğlu’yla, Bahçeli’yle muhatap etmeyin. Beni onlara bir kez daha muhtaç etmeyin. Bizi namerde muhtaç etmeyin. Terörün hortladığı böyle zamanlarda yan yana durmamız gerekmez mi? 7 Haziran seçimlerinden sonra; ‘gelin beraber hükümet kuralım’ dedik. ‘Hayır’ dediler. CHP’nin millete verdiği değer işte budur. MHP’ye gittik. ‘Gelin hükümet kuralım’ dedik. ‘Hayır’ dediler. ‘Seçim hükümeti kuralım’ dedik hayır dediler. Bunlar sorumluluk almaktan korkarlar. Bunlar sadece eleştirirler. Türkiye için siyaset yapan her partinin Türkiye’ye faydalı olması gerekir. Terörün hortladığı zamanlarda yan yana durmalıyız ama 7 Haziran’dan beri muhalefetin yaptıkları ortada. Gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdiler. Bunlar mertçe meydana çıkmaktan korkarlar. Onların görevi eleştirmek bizim görevimiz teröristle mücadele etmektir. Hiçbir tehditten hiçbir şantajdan korkmadık korkmayacağız. Çünkü biz sırtımızı milletimize, Allah’a dayadık. Onların görevi eleştirmek, bizim görevimiz yiğitçe teröristle mücadele etmektir.”

Kaynak : Sözcü Gazetesi

Bir önceki yazımız olan Güzel Bir Dünya İçin başlıklı makalemizde barış dolu huzurlu, Birlik beraberlik için ve bütün güzellikleriyle hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 24 Ekim 2015 - 18:16 - Okunma Sayısı : 378
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Olgun Sohbet Odaları

Bayanlarla Sohbet Etmek İstiyorumbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

images

Emre Kaya – Teşekkür Ederim Parçasını Dinlebabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Keyifli sohbetin adresi

2015 Yılının Chat Sohbet Siteleribabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız