Hülya Avşar İle Bir Kez Daha Evlenmem Dedi | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Hülya Avşar İle Bir Kez Daha Evlenmem Dedi

Anasayfa > Güncel Haberler > Hülya Avşar İle Bir Kez Daha Evlenmem Dedi

Kaya Çilingiroğlu: Hülya Avşar’la bir daha asla evlenmemÜnlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu özel hayatı hakkında bilinmeyenleri anlattı. Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a konuşan Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Kaya Çilingiroğlu’nun açıklamalarından satır başları;

Hayatımda kimse yok. Aşık olmadan ilişki yaşamıyorum. Zaten geriye dönüp baktığımız zaman 2 tane kadına aşık olmuşum. Ben güzel severim, güzel kadın, güzel araba, güzel müzik.

Evli ve mutlu olman imkânsız bir şey. Hele bir de çocuk doğunca kadın başka bir kadın oluyor. Erkek aynı erkek ama kadın acayip bir şey oluyor. Çocuk erkeğin önüne geçiyor. Mesela Zehra 15 – 20 günlüktü, kucağımda tutarken Hülya, ‘Sen bırak’ dedi. Düşünsene ben babayım ve anne olarak babaya bile itimat edemiyorsun. Sonra o kadın gidiyor ve başka kadın geliyor. O başka kadın da senin aşık olduğun kadın olmuyor.

Son iki evliliğimde aşk bitip çocuk olunca her iki tarafta kendini bıraktı. Eşlerim anne olunca evliliklerim bitti.

Hülya ile bir daha asla evlenmem

Büyük konuşmayayım ama bir daha asla evlenmem! Hele Hülya ile bir daha asla evlenmem. Hülya’yla aramızda başka bir şey var. En nihayetinde bir de kızımız var. Birlikte büyüdük, o yaşları birlikte atlattık. Ama şimdi 3 gün yan yana duramayız!

Mesela Feraye’ye evlenmeden önce gittiğim yerleri söylemezdim. Evlendikten sonra bu sorun oldu. Evlenmeden önce bakacaksın adamın hobilerine, fobilerine, kültürüne filan. Aşk bir yerde bitiyor.

Öteki hareketlerine tahammül etmen için o kültüre alışkın olmalısın. Bunları anlamayan biriyse o artık benim için hayallerimin kadını olmaktan çıkıyor. Alelade bir kadın oluyor. Evliliklerimde de öyle oldu.

Kaynak : Hürriyet

Bir önceki yazımız olan Vatikan'dan Tuğba Büyüküstün'e Ödül başlıklı makalemizde tuğba büyük üstüne ödül, tuğba büyüküstün ve vatikan hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 15 Kasım 2015 - 14:38 - Okunma Sayısı : 370
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız