Sanal Sohbetlerin Bizlere Kattıkları | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Sanal Sohbetlerin Bizlere Kattıkları

Anasayfa > Sohbet > Sanal Sohbetlerin Bizlere Kattıkları

Sanal dünyada çeşitli sohbet siteleri üzerinde sohbet ederiz hepimiz. Peki sizce bu yaptığımız sohbetler bizlere neler katıyor bize ne gibi artıları oluyor hiç düşündünüz mü? İnsanlar İnternet üzerinden çeşitli sitelerde sohbet ediyorlar. Günümüzde bu artık çok yaygınlaştı kolay kolay kimse yalnız kalmıyor. Peki şimdi bize neler katabilir bu sohbet siteleri biraz bunlardan bahsedelim.

İnsanlar sohbet odaları üzerinde sohbet ederken, farkında olmadan aslında bir nevi bağlılık ve tutku hissiyatı duyabilirler. Mesela 1. gün girdiğimiz bir siteye bir gün ara ile veya 2 gün ara ile bir daha giriyor isek mutlaka o siteye üçüncü kez girecektir. Bunun çeşitli sebepleri olabilir, o siteyi çok beğenmiş olabiliriz yada o site üzerinde bir yayını beğenmiş olabilir ve bir daha dinlemek istiyor olabilirsiniz. Farklı bir bakış açısı ile birisi ile karşılaşmış az sohbet etmiş ve merak edip bir kez daha sohbet etmek isteyebilirsiniz. Birisinden çok etkilenip onu bir kez daha görmek isteği de olabilir. Bunlar gayet doğal sebeplerdir. Çünkü bizler birer insanız ve hep merak ederiz.

Tıkla Sohbet Et

Tıkla Sohbet Et

Sohbet odaları üzerinde insanlar dost edinebilirler. Kazandıkları dostlar ise bu eylemin onlara kattıkları ve kazançları olarak nitelendirebiliriz. Aslında nasıl olursa olsun bu fani dünyada sizce insanların dost kazanmaları kötü birşey mi ? Bence kesinlikle hayır bu sorunun cevabı, ne olursa olsun sanalda farklı insanlar ile de konuşsak hatta biraz daha abartmak gerekirse uzaydan dahi birisi ile sohbet edip gerçek bir dost elde edebiliyorsak bu sanal dünyanın bizlere sohbet ederek kattıklarıdır.

Peki sadece iyi insanlar ile mi karşılaşacağız, tabikide hayır dünyada kötü niyetli insanlarda var. Bunlar uzak durmak dikkatli olmak gerekir. Sanal bir sohbet dahi olsa çirkinlikler her zaman mide bulandırır ve can sıkar. İnşallah sizlerde sanal sohbet hayatınızda güzel sohbetler ve dostluklar elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Kanalları, Chat Sitesi, Bedava Sohbet, Chat Odaları başlıklı makalemizde chat siteleri, Sohbet Odaları ve sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 10 Eylül 2015 - 18:18 - Okunma Sayısı : 529
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Okuma kösesi

Balıkesir Sohbetbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Ask ve Sevgi

Sohbet Siteleri 18 Cinselbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Ücretsiz Bedava Sohbet

Bedava Sohbet Etmenin Keyfibabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız