Sohbet Odaları Mirc | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Sohbet Odaları Mirc

Anasayfa > Sohbet Odaları > Sohbet Odaları Mirc

Sohbet Odaları Mirc

İnsanlar sohbet odalarına mirc script ile de bağlanarak sohbet edebilir. Mirc sohbet odalarına şöyle bir bakıldığında bir düzensizlik ve başıboşluk kendini alıp gitmiştir. Son zamanlardaki insanların sistemlerinden mi kaynaklanıyor yada daha farklı sebepler mi bilemeyeceğim yalnız şu bir gerçek eskiden sohbet odalarındaki sistem ciddiyet daha kaliteli bir şekilde işlerdi. Önceden bir sunucuya mirc ile giriş yapmak çok zordu. Şuan ise şifresiz bir şekilde istediğiniz sunucuya adresini yazarak bağlanabiliyorsunuz. Zaman çok değişmiş bunu çok iyi anlıyoruz. Bende bir çok insan gibi web üzeri sohbete çok karşıydım ve sevmezdim. Mirc ile giriş yapılıyor ise girer sohbet ederdim eğer kapalı ise başka sitelere girerdim. Yalnız web üzerinden sohbet odalarına giriş yapıp insanların sohbet etmesi ve kaldığı süre o sitenin ne kadar popüler bir site olduğunun göstergesidir.

Sohbet odaları ve chat siteleri gibi özellikle büyük sohbet siteleri üzerinde bu tarz girişler pek mevcut olmuyor. Onların artık bir kullanıcı sıkıntısı olmadığı için sadece web üzerinden sohbet hizmeti sunuyorlar. Bende onların yerinde bu taktiği kullanırdım. Büyük sohbet sunucuları her alanda bir adım öndedir.

Sizlere sitemizin mirc script giriş linki /server irc.babasohbet.com adresi ile mirc sohbet yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları Ücretsiz başlıklı makalemizde Bizim sohbet odalarımız, chat siteleri ve chat yapabilmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 16 Ekim 2015 - 19:50 - Okunma Sayısı : 485
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
ücretsiz sohbet

Malatya Sohbetbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

babasohbet.com Seviyeli Sobet Sitesi

Ücretsiz Sohbet Odalarında Sohbet Keyfibabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Sohbet Edin

Sanal Sohbetlerin Bizlere Kattıklarıbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız