Sohbeti Bilgisayarınıza Kadar Taşıdık | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Sohbeti Bilgisayarınıza Kadar Taşıdık

Anasayfa > Sohbet Odaları > Sohbeti Bilgisayarınıza Kadar Taşıdık

Sohbet odaları , chat odaları ve sohbet siteleri gibi siteler insanlara İnternet üzerinde farklı insanlar ile muhabbet ederek yeni arkadaşlık kurmayı sağlayan arkadaşlık siteleridir. Bu siteleri her insan dilediğince kullanabilir ve faydalanabilir. Evinizden de eğer bir bilgisayarınız var ise bu sitelere girerek sohbet edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu muhabbet hizmeti ile sohbetinizi ayaklarınıza kadar taşımış bulunmaktayız. Bilgisayarınız üzerinden 1-2 tıklama ile sohbet odalarına bağlanıp ücretsiz bir şekilde sohbet edebilme imkanına sahipsiniz.

İnsanoğlu o kadar farklı bir yaradılış türüdür ki onları anlamak çok zor olabiliyor. Sohbet siteleri üzerinde sohbet eden bazı insanlar bazı konularda sohbet ederken o kadar farklı düşünceleri yansıtıyor ki bazen ben bile hayret ile izliyorum. Bunun sebebi ise sitemize yani bizim chat odalarımıza her yerden insanın giriş yapabiliyor olmasıdır. Hani derler ya her insan farklıdır ve her insan farklı kültürleri ve yaşantıları yansıtır insanlara. Sizlere öyle bir imkan sunuyoruz ki sadece bir chat sitesi veya sohbet odası olarak düşünmemek lazım bu siteleri. Yeni insanlar tanıyarak çok yeni bilgiler ve buna benzer bilgiler elde edebileceksiniz. Sizlerin sohbet etmeniz amacı ile kurduğumuz bu siteyi biraz anlatmak istiyorum. 

 

En Güzel Sohbet Odaları

En Güzel Sohbet Odaları

Evet arkadaşlar bu tarih itibari ile yaklaşık on ay önce evet tam olarak on ay önce bir site kurma kararı almıştım. Daha önceleri sohbet siteleri üzerinde görevler almıştım. Sadece sohbet ediyordum ve pek komut , wepmaster ve editörlük adına hiç bir fikrim yoktu. Sizler gibi sadece gelip sohbet edip çıkıyordum. Zamanla kendimi geliştirdim ve her konuda azda olsa kendimi geliştirdim. Sırası bir kaç sunucu açtım site sahipliği yaptım ve çeşitli aktiviteler. On ay önce canım çok sıkılmıştı ve tekrardan bir site kurma kararı aldım. Bu site bir arkadaşlık sitesi olacaktı ve insanlara sohbet müzik ve eğlence hizmeti bir platform olmalıydı. Bizde babasohbet.com’u boş bir konumda bulduk ve kayıt ettik. Göze hoş gelen sade bir tasarımı ile ziyaretçilerimizin tebriklerini aldık. Başladık işe koyulmaya her gün özgün makaleler , güzel sözler , yemek tarifleri gibi makaleler ile sitemizi zenginleştirdik. Hizmetimiz sohbet ettirmek , müzik ve eğlence olduğundan bunları kapsayan tüm içerikler bizler için değerli bilgilerdi. O günden bu güne her gün çalıştık ve çalışmalarımız devam ediyor. Siteyi açtığımda arkadaşlar kendime bir kriter edindim ve dedim ki; Ben bu siteyi bedava sohbet , bedava chat , sohbet siteleri , sohbet odaları , sohbet sitesi ve chat siteleri kelimelerinde ilk sayfaya çıkartarak kendimi tüm rakiplerimize karşı sesimizi duyuracağız. Şuan şöyle bir bakarsak ilk senemizde iki tane önemli kelimede birinci sayfaya demir attık. Diğer kelimelerimiz ise gün geçtikçe birinci sayfayı zorlamakta yani ikinci sayfada, yakında bu kelimeler de birinci sayfada yerlerini alacaklardır. Yani bizi tatmin ettimi evet ilk sene olarak öyle. Önümüzdeki senelerde ki ise planlarımız ve çalışmalarımız sadece sohbet ve chat sözcükleri üzerine olacaktır. İkinci senemizde tüm çalışmalarımız bu kelimeler üzerine olacak ve daha özverili bir şekilde çalışacağız. İlk senemizde ki çalışmalar sadece bir ısınma idi ve gerçek gücümüzü ikinci senemizde tüm insanlara göstereceğiz. Tabi bunların hepsi Allah’ın izni ile gerçekleşecek.

Evet arkadaşlar sizlere tanıttığımız bu site sizlere evlerinizde en iyi şekilde muhabbet edeceğiniz bir chat sitesi’dir. Sizlere en kaliteli chat hizmetini sunarak keyfili eğlenceli bir vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Oturduğunuz yerden yani evleriniz sohbet etmenin keyfini bizim sohbet odalarımız üzerinde yapın.

Bir önceki yazımız olan En Canlı Sohbet Odaları başlıklı makalemizde canlı chat siteleri, chat siteleri ve en canlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 10 Ekim 2015 - 14:51 - Okunma Sayısı : 334
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
En Güzel Kızlar Sizleri Sohbet İçin Bekliyor.

Bursa Sohbet Chat Sitesibabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

fenerli-yildiz-dunya-devine-gidiyor_x_6843148_22

Emenike Milan Yolundababasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Sevgi Dolu Bir Sohbet Ortamı

Bayanlarla Görüntülü Omegla Chat Sohbetbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Editör

10 Ekim 2015 - 14:52

Sizleri en kaliteli Chat sohbet odalarımıza sohbet etmeye davet ediyoruz.