Türkeş MHP’YE Dava Açtı | babasohbet.com
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Türkeş MHP’YE Dava Açtı

Anasayfa > Güncel Haberler > Türkeş MHP’YE Dava Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş’in MHP Merkez Disiplin Kurulu’nun kendisi hakkında verdiği ‘MHP Parti Üyeliğinden Kesin Çıkarma Cezası’na karşı cezanın iptali istemiyle dava açtığını duyurarak konuya ilişkin açıklama yaptı.

MHP Basın Birimi’nden yapılan yazılı açıklamada, Türkeş’in MHP üyeliğinden istifa ettiği ve bu nedenle partiyle bir bağı kalmadığı belirtilerek şöyle denildi: “AKP Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş Ankara 8.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2015/476 E sayılı dosyası ile Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Kararın’ın kendisi hakkında verdiği ‘MHP Parti Üyeliğinden Kesin Çıkarma Cezasına’ karşı cezanın iptali istemiyle dava açmıştır.

Yıldırım Tuğrul Türkeş halen AKP üyesi ve AKP milletvekilidir. Kaldı ki Yıldırım Tuğrul Türkeş disiplin kurulu kararının dışında Partimize gönderdiği ve 18 Eylül 2015 tarihinde tebellüğ ettiğimiz Ankara 21.Noterliği’nin 16 Eylül 2015 tarih ve 9072 yevmiye numaralı yazısı ile Milliyetçi Hareket Partisi üyeliği ve TBMM grubu üyeliğinden istifa etmiştir. Partimizle bir bağı kalmamıştır. Ancak yine de mezkur mahkemeye disiplin işlem dosyası gecikmeksizin gönderilecektir”

Kaynak : Hürriyet

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe'de Ancelotti Sesleri başlıklı makalemizde ancelotti, carlo ancelotti ve fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 07 Kasım 2015 - 15:39 - Okunma Sayısı : 337
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Hz. Peygamberin Ramazan Hutbesi

Oruç Ümmet-i Muhammed İçin Kolaylaştırıldıbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

Türkiye 3-0 Hollanda

Türklerden Milli Zaferbabasohbet.com Bedava Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız


Tüm Hakları Saklıdır. 2014-2016 © babasohbet.com
Sohbet | Sohbet Odaları | Sohbet Siteleri | RSS | Site Haritası