Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Yeni Bir Aşk Arayanlar İçin

Anasayfa > Sohbet > Yeni Bir Aşk Arayanlar İçin

Hayat çok zor ve hayat ile mücadele de öyle zordur. Bu hayatta tek başına olması bütün sorunlar ile baş edebilmek bir hayli sabır ister. Tabi ki de birde tek tabanca takılmak yalnız olmak, insanoğluna göre birşey değildir. Yalnız olmak tek olmak yalnızca Allah’a mahsus’tur. Biz insanoğlu yalnız kalmayı pek tercih etmeyiz. Yanımızda her zaman güzel hanımefendi bir kişilik isteriz. Hayatımızın zor zamanlarında onun desteğini görmek bizi biraz olsun daha güçlü kılar. Geçenlerde bu konu ile ilgili olarak sohbet siteleri üzerinde bir arkadaşım ile konuşuyordum. Bana kendisi baya bir dert yandı ve yalnızlıktan çok sıkıldığını ve sığınacak bir liman aradığını anlatmıştı.

Arkadaşlık Siteniz

Arkadaşlık Siteniz

Gerçekten çok zordur yalnız kalmak ve zor bir iştir. Günümüzde artık bir çok insan küçük yaşta bu sevgililik ve çıkma olayları diye tabir ettiğimiz lise aşkları gibi önüne gelenle çıkıyor gerçi buda yanlış ama olsun küçük yaşta başlıyorlar. Özellikle sohbet odaları gibi sanal arkadaşlı sitelerinde bu tarz olaylar daha çok ileri düzeyde. Herkes tanımadığı insanlar ile sohbet ederek arkadaşlık kuruyor. Bu arkadaşlık zamanla da ileri seviyelere taşınılıyor. Üç önce sohbet ettiği bir insanla telefon aracılığı ile konuşanlar, zaman biraz daha ilerledikçe buluşmalar ve bir yerlerde kahve içmeler vs. gerçekten çok büyük bir ciddi risk olmasına rağmen büyükte bir cesaret işi bence. Çok iyi biliyorum bir arkadaşım hatta çok yakın bir dostum chat siteleri üzerinde tanıdığı bir kişi ile bu süreçleri atlatmış olup şuan birde minik bir kızlarının olduğunu sizlere söylemeden geçemiyecem.

Bu konuyu sizlerle paylaşmam da ki temel amaç ise bu tarz sohbet sitesi ve bunun gibi arkadaşlık platformlarında yeni birileri ile tanışarak arkadaş olabilirsiniz. Kim bilir belki sizinde aşkınız ve hayatınız artık bu tarz arkadaşlık platformlarından çıkabilir.

babasohbet.com – Bir Arkadaşlık Platformu

Bir önceki yazımız olan Uykusuz Sohbet Etmek Sakıncalımı başlıklı makalemizde sohbet siteleri ve sohbet sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 28 Ağustos 2015 - 10:22 - Okunma Sayısı : 389
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
En Güzel Sohbet Odaları

İçinizdeki Sesi Duyurunbabasohbet.com Sohbet Siteniz

Sohbet Siteleri

Sohbet Ederek Hayata Bağlanınbabasohbet.com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız