Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz

Yeni Hesabımız Açıldı

Anasayfa > Sohbet Siteleri > Yeni Hesabımız Açıldı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Tumbrl hesaplarımızdan bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere geçen günlerde sizlere paylaştığımız hesaplardan bir yenisi eklendi. Yeni hesabımızın adı KitapİcenBoy ! Bu hesabımız ile birlikte yeni özgün makalelerimizi ve yurttan dünyadan tüm haberleri daha fazla kitlelere haber etmeyi amaçladık. Özellikle sohbet odaları kelimesinde hizmet veren sitemizin bu tarz farklı ve gündemden düşmeyen haberleri ziyaretçilerine taşıma ve aktarmadı takdire şayan bir durumdur.

Zamanında ilk açıldığı günlerde platformumuz sadece sohbet hizmeti sunuyordu. Amacı sadece sohbet siteleri gibi kelimelerde kullanıcılarına hizmet vermek olan sitemiz artık kendini aşmış durumda. Öncü haberciliğimiz ile ve günden günden gelişen tüm haberleri sizlere sosyal mecralarda makale olarak taşıması sizler için önemli bir kazanç oldu.

Yaklaşık olarak sekiz aydan beri hizmet veren sitemiz kullanıcılarına huzurlu ve seviyeli sohbet hizmeti sunmaya devam ediyor. Kullanıcısının rahatını düşünen IRC Ekimiz bu konuda bugüne kadar ziyaretçilerimiz tarafından hep teşekkür almış durumda. Buda bizim bu işi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesidir. Türkiye’nin en kaliteli chat siteleri olarak gösterilen sitemiz yakında sizlere yeni hizmetleri ile karşınızda olacak.

babasohbet.com – Bir Chat Markası’dır.

 

Bir önceki yazımız olan İdeal Sohbet Siteleri başlıklı makalemizde İdeal Sohbet Siteleri, sohbet siteleri ve sohbet sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 28 Ağustos 2015 - 18:05 - Okunma Sayısı : 457
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Hz. Peygamberin Ramazan Hutbesi

Hz. Peygamberin Ramazan Hutbesibabasohbet.com Sohbet Siteniz

En Canlı Sohbet Odaları

En Özel Sohbet Buradababasohbet.com Sohbet Siteniz

detoks-çayı-tarifi

Detoks Çayı İle Zayıflamakbabasohbet.com Sohbet Siteniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız